a tak to  začalo ...

Vše začalo v roce 2003, kdy jsem se začala pomáhat v chovatelské stanici. Tam jsem našla zalíbení v plemene Sibiřský husky. Byly to krásné roky. Nemohla jsem mít vlastního psa, protože jsme bydleli v panelovém době a rodiče mi to nedovolili. Později jsem si našla zalíbení ve výstavách a chtěla jsem se stát rozhodčí v budoucnu.

 V roce 2010 se toho mnoho odehrálo. Dokončila jsem úspěšně střední školu a byla přijata na vysokou a s rodiči jsme se přestěhovali do Šardic na rodinný dům. Jsem ráda, že mi babička dovolila napsat novou stanici B.G´s Phantasia (č.482/2010) na ni. Celá moje rodina bere psy jako členy rodiny. Jsem ráda, že babička se do všeho zapojila, protože opravdu ožila. Dokonce se semnou jezdí podívat na výstavy. Tím bych jí chtěla za vše poděkovat, co pro mě a hafoše dělá.

Ráda se účastním výstav, je tam skvělá atmosféra a je možnost seznámit se s novými lidmi. Ať už s lidmi z kynologie nebo jen lidmi, kteří se přišli podívat. Díky kynologii jsem získala mnoho nových přátel.

 

Kromě výstavy se účastníme rekreačně Agility. V roce 2010 jsme se zúčastnili tábora v Aglity. Od roku 2012 jezdíme pravidelně za závody ve Weight Pullingu do Uherského Ostrohu.

V roce 2012 jsem přišli na chuť novému sportu a tj. Coursing. Psi se při tom úžasně proběhnout.

 

 

Náš chovatelský cíl

Naším chovatelským cílem je odchovávat zdravé, povahově vyrovnané a vzhledově kvalitní štěňátka, tak aby odpovídala standartu plemene. Nikdy nebudu mít kvantum psů, jelikož si chci každé zvíře vychovat. Husky si pouštím na poli na volno, takže musím mít určitou jistotu, že je přivolám zpět. Proto je musím cvičit a to zabere určitý čas.

Chovní jedinci a zdravotní vyšetření

 

  

 

návštěva mateřské školky

Byli jsme pozváni, abychom dětem ve školce ukázali, jak se starat o pejsky a hlavně, jak se k nim mají chovat. Myslím, že tato akce pro 45 dětí dopadla úžasně. Děti byly hodné, vyzkoušeli si vše, co jsme jim pověděli. Super socializace pro psy i děti. Zástupcem od nás byla Grace, a od kamarádky 2 border kolie Jackie a Buggy.

Čas u vody